SPATIO Day Spa - Poznań

SPATIO to miejsce zrodzone z poszukiwań harmonijnego i zdrowego trybu życia oraz z nienasyconej ciekawości świata SPA. Na równi z ładnym wyglądem liczy się dla nas dobre samopoczucie i trwałe efekty zdrowotne.

W SPATIO znajdziesz schronienie przed zawrotnym tempem życia, rosnącą presją, stresem i zmęczeniem. To właśnie tutaj Twój umysł, zmęczone ciało i duch powrócą do stanu równowagi.

W naszym DAY SPA dbałość o szczegół przekłada się na troskę o Twoje potrzeby. W ciągu kilku minut przeniesiemy Cię w świat, gdzie łagodna woń aromatycznych olejków, relaksująca muzyka oraz terapia dobrana specjalnie do Twoich potrzeb przyniesie Ci odpoczynek i ukojenie. Nasze zabiegi traktujemy właśnie jak terapię, która pobudza naturalne funkcjonowanie sił witalnych i przywraca wewnętrzny spokój. Dzięki temu Twój umysł odzyska jasność myślenia, duch nabierze wigoru, a ciało będzie emanować zdrowiem, siłą i pięknem.


Dane teleadresowe - SPATIO Day Spa

Adres: Os. Na Murawie 8/2, 61-655 Poznań
Telefon: 061 8204 600

UWAGA, firma nie wstawiła linka zwrotnego!

Adres e-mail i strony www jest niewidoczny, ponieważ firma nie wstawiła linka zwrotnego do naszego katalogu.

Aby odkryć adres e-mail i www, prosimy umieścić w dowolnym miejscu na Państwa stronie następujący kod:

Strona na której Państwo umieszczacie link, musi być dokładnie ta sama którą określiliście w formularzu wpisu jako stronę Państwa firmy. Po wstawieniu kodu na Państwa stronę, prosimy o zgłoszenie kodu klikając: KOD ZOSTAŁ WSTAWIONY - CHCĘ WALIDOWAĆ LINK!. W wypadku świadomego usunięcia linka zwrotnego (co jest złamaniem umowy), informacje o Państwa stronie są automatycznie usuwane. Zapewnia to automatyczna moderacja co 48 godzin i ręczna, co ok. 2 tygodnie.