STUDIO URODY GLAMSHINE - Poznań

Studio Urody Glamshine powstało właśnie z myślą o Tobie. U nas zostaniesz obsłużona kompleksowo, a wszystko to w atmosferze elegancji i dyskrecji, które pozwolą ci zrelaksować się w pełni.
Profesjonalizm, skuteczność i różnorodność. Oto cechy współczesnej jakości, którą odnajdziesz tylko w najlepszych salonach. Wszystko to, w atmosferze elegancji i dyskrecji, które pozwolą ci zrelaksować się w pełni.
Odwiedź studio, które wyznacza trendy nowoczesnej pielęgnacji urody.
Szeroka gama najmodniejszych zabiegów: Global Keratin (trwałe prostowanie włosów), nowoczesne metody wyszczuplania, ekskluzywne masaże, zabiegi laserowe, piercing, duży wybór zabiegów dla kobiet i mężczyzn i wiele innych znajdziesz w STUDIO URODY GLAMSHNE. Co miesiąc nowe promocje, rabaty dla stałych klientów, atrakcyjne pakiety zabiegów w postaci pakietów SPA.


Dane teleadresowe - STUDIO URODY GLAMSHINE

Adres: Sczanieckiej 1/16, 60-215 Poznań
Telefon: 721720000

UWAGA, firma nie wstawiła linka zwrotnego!

Adres e-mail i strony www jest niewidoczny, ponieważ firma nie wstawiła linka zwrotnego do naszego katalogu.

Aby odkryć adres e-mail i www, prosimy umieścić w dowolnym miejscu na Państwa stronie następujący kod:

Strona na której Państwo umieszczacie link, musi być dokładnie ta sama którą określiliście w formularzu wpisu jako stronę Państwa firmy. Po wstawieniu kodu na Państwa stronę, prosimy o zgłoszenie kodu klikając: KOD ZOSTAŁ WSTAWIONY - CHCĘ WALIDOWAĆ LINK!. W wypadku świadomego usunięcia linka zwrotnego (co jest złamaniem umowy), informacje o Państwa stronie są automatycznie usuwane. Zapewnia to automatyczna moderacja co 48 godzin i ręczna, co ok. 2 tygodnie.